Liga Narodów siatkarek 2021: Turcja - Włochy. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W drugiej kolecje zmagań w Lidze Narodów reprezentanki Turcji zagrają z siatkarkami z Włoch. Eksperci większe szanse na zwycięstwo dają podopiecznym Giovanniego Guidettiego. Czy mimo to, ekipa z Półwyspu Apenińskiego będzie w stanie sprawić niespodziankę? Relacja i wynik na żywo z meczu Turcja - Włochy na Polsatsport.pl.

Od zwycięstwa turniej w Rimini rozpoczęły Turczynki. We wtorek pokonały po zaciętej rywalizacji Serbki 3:2. Z kolei Włoszki po pięciosetowym boju musiały uznać wyższość Polek. Teraz obie ekipy zagrają przeciwko sobie. Zawodniczki Giovanniego Guidettiego będą chcą pójść za ciosem. Czy im się to uda? A może gospodynie wygrają z faworyzowanymi rywalkami?

 

ZOBACZ TAKŻE: Liga Narodów siatkarek 2021: Polska - Serbia. Transmisja TV i stream online


Liga Narodów siatkarek jest organizowana przez FIVB od 2018 roku. Jest kontynuacją rozgrywanej w latach 1993–2017 imprezy World Grand Prix. Dwie dotychczasowe edycje wygrała reprezentacja USA. Rozgrywki w 2020 roku zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 jest rozgrywana w "bezpiecznej bańce" we włoskim mieście Rimini.


Relacja i wynik na żywo z meczu Turcja - Włochy na Polsatsport.pl. Początek o 19:00.

 

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie