FEN 34: Cezary Oleksiejczuk pobił Szymona Duszę

Sporty walki
FEN 34: Cezary Oleksiejczuk pobił Szymona Duszę
fot. Polsat Sport
FEN 34: Cezary Oleksiejczuk pobił Szymona Duszę

Cezary Oleksiejczuk (6-2, 3 KO, 2 SUB) pokonał Szymona Duszę (10-5, 8 KO, 1 SUB) na gali FEN 34. To jego najcenniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze. - MMA na naprawdę wysokim poziomie - ocenił komentator gali Tomasz Marciniak.

Pojedynek Oleksiejszczuka i Duszy zaczął się iście kick-boxersko. W połowie rundy Oleksiejczuk przeniósł na chwilę walkę do parteru. Tam próbował dopiąć brabo, ale Dusza udanie się wybronił i znalazł się na górze. Potem walka wróciła do stójki i tam toczyła się do końca rundy. Bardzo dobre pierwsze starcie!

 

ZOBACZ TAKŻE: Skróty wszystkich walk FEN 34 (WIDEO)

 

Druga odsłona przebiegła głównie w stójce. Oleksiejczuk lepiej trafiał prostymi i zamykał rywala pod siatką. Dusza nie potrafił znaleźć sposobu na skuteczną stójkę zawodnika Akademii Sportów Walki Wilanów.

 

Kombinacje bokserskie Oleksiejczuka znowu sprawiały wielki problem Duszy. Opolanin był już bardzo rozbity. Minutę przed końcem rundy Oleksiejczuk ruszył po sprowadzenie i do końca walki okładał rywala w parterze. Kilkanaście sekund przed końcem zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów wpiął się za plecy rywala, lecz zabrakło mu czasu na poddanie. Oleksiejczuk wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów 30:27, 29:28, 30:27.

Skrót walki Szymon Dusza - Cezary Oleksiejczuk:

MC, mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie