Euro 2020: Konferencja prasowa reprezentacji Polski z Mateuszem Klichem. Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
Euro 2020: Konferencja prasowa reprezentacji Polski z Mateuszem Klichem. Transmisja TV i stream online
fot. PAP
Mateusz Klich (z lewej)

Reprezentanci Polski od siedmiu dni przebywają w Opalenicy, gdzie przygotowują się do Euro 2020. Za podopiecznymi Paulo Sousy intensywny czas. Oprócz treningów, zawodnicy wzięli udział w szczepieniach przeciw COVID-19 oraz spotkali się z rodzinami. Co czeka kadrowiczów w najbliższych dniach? Na pytania dziennikarzy odpowie tym razem Mateusz Klich. Transmisja konferencji prasowej reprezentacji Polski od godziny 13:45 na Polsatsport.pl.

Biało-Czerwoni w poniedziałek rozpoczęli przygotowania przed zbliżającym się EURO 2020. Ich zgrupowanie w Opalenicy potrwa do 8 czerwca. W tym czasie reprezentacja Polski rozegra dwa sparingi - z Rosją i Islandią. Pierwszy odbędzie się 1 czerwca we Wrocławiu, a drugi - tydzień później w Poznaniu.

 

Wtorek, czyli drugi dzień pobytu w wielkopolskim kompleksie upłynął m.in. pod znakiem szczepień przeciw COVID-19. Skorzystał z nich Robert Lewandowski i osiemnastu innych piłkarzy. Z kolei w środę kadrowicze odbyli dwie jednostki treningowe - poranną oraz popołudniową. Natomiast w piątek, tak samo jak w czwartek piłkarze trenera Sousy odbyli jeden trening. W sobotę kadrowicze trenowali rano, a wieczorem mieli do wyboru koncert zespołu Golec uOrkiestra lub oglądanie finału Ligi Mistrzów.

 

Zobacz także: Piotr Zieliński został ojcem

 

W niedzielę odbędzie się kolejna konferencja prasowa, która została zaplanowana na godz. 13:45. Popołudni nasi kadrowicze odbędą kolejny trening.

 

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze