Euro 2020: Kamil Jóźwiak na konferencji reprezentacji Polski. Transmisja i stream online

Piłka nożna
Euro 2020: Kamil Jóźwiak na konferencji reprezentacji Polski. Transmisja i stream online
fot. Cyfrasport
Kamil Jóźwiak

W sobotę odbędzie się konferencja prasowa reprezentacji Polski, w trakcie której na pytania dziennikarzy odpowie skrzydłowy Biało-Czerwonych Kamil Jóźwiak. Transmisja i stream online konferencji prasowej reprezentacji Polski od godz. 12:00 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

W Centrum Medialnym reprezentacji Polski na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbędzie się kolejna konferencja prasowa naszej kadry. Zawodnikiem, który odpowie na pytania dziennikarzy, będzie skrzydłowy Derby County Kamil Jóźwiak.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nie tylko Paulo Sousa. Portugalczycy w roli trenerów innych reprezentacji na wielkich imprezach

 

Konferencja będzie jedną z ostatnich przed wielkim testem reprezentacji Polski na Euro 2020. Już w poniedziałek 14 czerwca Biało-Czerwoni zmierzą się ze Słowacją w meczu pierwszej kolejki europejskiego turnieju. Spotkanie odbędzie się w Sankt Petersburgu. 19 czerwca w Sewilli rywalem Polaków będzie Hiszpania, a cztery dni później ponownie w Rosji zmierzą się ze Szwecją.

 

 

Aktualnie Biało-Czerwoni przebywają w Sopot Marriott Resort & Spa, który do końca rywalizacji w mistrzostwach Europy będzie miejscem pobytu reprezentacji Polski. Polacy będą trenować na Polsat Plus Arenie Gdańsk.

 

Transmisja i stream online konferencji prasowej reprezentacji Polski od godz. 12:00 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie