Liga Narodów siatkarek: USA - Japonia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W drugim niedzielnym meczu 11. kolejki Ligi Narodów siatkarek czeka nas absolutny szlagier! Niepokonany lider tabeli - reprezentacja Stanów Zjednoczonych zmierzy się z będącą w czołówce - Japonią. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Czy będzie świadkami siatkarskich grzmotów? Wszystko na to wskazuje, ponieważ czeka nas konfrontacja Amerykanek z Japonkami, które znakomicie spisują się w tegorocznej Lidze Narodów. Ekipa USA ma na swoim koncie komplet zwycięstw, a także komplet punktów, ostatnio pokonując Belgię 3:0.

 

Zobacz także: Liga Narodów siatkarek 2021: Wyniki meczów 10. kolejki

 

Poprzeczka w niedzielne południe będzie jednak zawieszona znacznie wyżej. Japonia po dziesięciu meczach ma osiem wygranych i tylko dwie porażki. W poprzednim spotkaniu Azjatki zwyciężyły Turczynki 3:1.

 

Liga Narodów siatkarek jest organizowana przez FIVB od 2018 roku. Jest kontynuacją rozgrywanej w latach 1993–2017 imprezy World Grand Prix. Dwie dotychczasowe edycje wygrała reprezentacja USA. Rozgrywki w 2020 roku zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 jest rozgrywana w "bezpiecznej bańce" we włoskim mieście Rimini.

 

Relacja i wynik na żywo meczu USA - Japonia od godz. 12:00 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie