Liga Narodów siatkarek: Tajlandia - Kanada. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Tajlandia i Kanada zmierzą się w meczu 14. kolejki Ligi Narodów siatkarek. W roli faworyta wystąpią Japonki, które wciąż plasują się w pierwszej czwórce. Relacja i wynik na żywo meczu Tajlandia - Kanada od godz. 15:00 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne emocje w Lidze Narodów siatkarek! Tym razem zgromadzeni przed ekranami kibice będą mogli przyjrzeć się formie Tajlandii i Kanady w ramach spotkania 14. kolejki tegorocznych zawodów.


Tajlandia nie radzi sobie najlepiej w tegorocznej edycji Ligi Narodów. Tajki wygrały zaledwie jedno spotkanie, a aż dwanaście przegrały. Zajmują ostatnie miejsce w tabeli z trzema punktami na koncie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Brazylia drugim uczestnikiem Final Four


Gra Kanady także jest daleka od ideału. Na trzynaście spotkań Kanadyjki wygrały tylko trzy. W ostatniej kolejce przegrały z Włoszkami 0:3.


Liga Narodów siatkarek jest organizowana przez FIVB od 2018 roku. Jest kontynuacją rozgrywanej w latach 1993–2017 imprezy World Grand Prix. Dwie dotychczasowe edycje wygrała reprezentacja USA. Rozgrywki w 2020 roku zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 jest rozgrywana w "bezpiecznej bańce" we włoskim mieście Rimini.


Relacja i wynik na żywo meczu Tajlandia - Kanada od godz. 15:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie