UFC 264: Żona Dustina Poiriera odpowiedziała na obraźliwą wypowiedź Conora McGregora. Pokazała mu środkowy palec

Sporty walki
UFC 264: Żona Dustina Poiriera odpowiedziała na obraźliwą wypowiedź Conora McGregora. Pokazała mu środkowy palec
fot. Polsat Sport
Do cierpiącego Irlandczyka podeszła żona Poiriera (z prawej), jej zachowanie było oburzające.

Trzeci pojedynek między Dustinem Poirierem a Conorem McGregorem zakończył się szybko, bo już po pierwszej rundzie. Amerykanin wygrał przez TKO, ponieważ Irlanczyk z powodu kontuzji nie był w stanie wyjść do kolejnej rundy. Chwilę po złamaniu nogi McGregor usiadł na ziemi, oparł się o siatkę i oddał się w ręce sztabu medycznego. Do cierpiącego Irlandczyka podeszła żona Poiriera, jej zachowanie było oburzające.

Wielu kibiców nie skrywa niezadowolenia z faktu, że jedna z najbardziej wyczekiwanych walk w roku 2021 zakończyła się tak wcześnie. Tego samego zdania jest Dana White, który niedługo po tym pojedynku wypowiedział się na temat zorganizowania czwartej walki topowych zawodników.

 

ZOBACZ TAKŻE: Będzie czwarta walka McGregor - Poirier? Szef UCF zabrał głos

 

Tuż przed zakończeniem pierwszej rundy Poirier trafił McGregora, który po odebraniu ciosu źle stanął na lewej nodze i doznał urazu. Kilka sekund później wybrzmiał dźwięk informujący o zakończeniu pierwszej rundy. McGregor nie mógł wstać o własnych siłach. Sędzia postanowił przerwać walkę i wezwać sztab medyczny. 

 

Wokół Irlandczyka błyskawicznie pojawiło się grono osób, a wśród nich znalazła się także żona Poiriera. Jolie podeszła do kulącego się z bólu Irlandczyka i pokazała mu środkowy palec. Dziennikarz BBC, Chamatkar Sandhu uwiecznił ten moment.

Skandaliczne zachowanie Jolie Poirier wywołało oburzenie w mediach społecznościowych. Warto zaznaczyć, że partnerka Amerykanina została obrażona przez McGregora podczas konferencji. - Jesteś tylko małą su*ą. Twoja żona jest twoim mężem. Jesteś tylko małą su*ą, głupim małym wieśniakiem - krzyczał McGregor do Poiriera.

 

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie