UFC 264: McGregor - Poirier 3. Skrót walki (WIDEO)

Sporty walki
UFC 264: McGregor - Poirier 3. Skrót walki (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Trzecia walka Dustina Poiriera (28-6, 14 KO, 7 SUB) i Conora McGregora (22-6, 19 KO, 1 SUB) za nami.

Trzecia walka Dustina Poiriera (28-6, 14 KO, 7 SUB) i Conora McGregora (22-6, 19 KO, 1 SUB) za nami. W main evencie gali UFC 264 górą był Amerykanin. Pojedynek został przerwany po pierwszej rundzie po tym, jak Irlandczyk doznał kontuzji kostki i nie był w stanie kontynuować pojedynku.

McGregor i Poirier byli niezwykle zmotywowani, by zakończyć trylogię swoim zwycięstwem. Obaj mieli łącznie 40 wygranych przed czasem, z czego 32 przez nokauty. Wszystko wskazywało więc, że teraz będzie podobnie i tak się stało, chociaż takiego finału mało kto się spodziewał. W końcówce pierwszej rundy Irlandczyk nabawił się kontuzji kostki i nie był w stanie kontynuować pojedynku.

 

McGregor i Poirier walczyli po raz trzeci. Ich pierwszy pojedynek odbył się na UFC 178 w 2014 roku. Pewne zwycięstwo odniósł Irlandczyk, nokautując rywala w pierwszej rundzie. Siedem lat później, na UFC 257, odbył się rewanż. Chociaż faworytem był "Notorious", to Poirier sprawił niespodziankę i wygrał przez nokaut w drugiej rundzie.

Skrót walki Conor McGregor - Dustin Poirier 3:

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie