ME U-17 siatkarzy 2021: Polska - Serbia. Relacja i wynik na żywo

W trzecim meczu mistrzostw Europy do lat 17 w siatkówkę Polska reprezentacja zmierzy się z Serbią. Biało-Czerwoni mają nadzieję na podtrzymanie dobrej formy ze starcia z Austrią. Relacja na żywo z meczu Polska - Serbia na Polsatsport.pl.

Początek mistrzostw nie był udany dla reprezentacji Polski. Swoje pierwsze spotkanie na turnieju Biało-Czerwoni przegrali z narodową drużyną Włoch. Zawodnicy z Półwyspu Apenińskiego nie pozwolili polskim siatkarzom wygrać ani jednego seta. W następnym starciu Polacy mierzyli się z reprezentacją Austrii. Tym razem udało im się zwyciężyć. Mimo tego zajmują obecnie 5. miejsce w grupie 2., co nie gwarantuje im awansu do następnej fazy mistrzostw.

Rywale naszych reprezentantów znajdują się w podobnej sytuacji. Pierwszy mecz przegrali z zespołem Austrii 0:3. Natomiast starcie z czeską drużyną poszło po myśli Serbów, którzy wygrali nie tracąc seta. Jednak w tabeli znajdują się o dwa miejsca wyżej od Polaków.

Zatem trzeci mecz reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy do lat 16 zapowiada się na wyrównane spotkanie. Biało-Czerwoni przed sobą mają jeszcze starcia z reprezentacjami: Czech (14.07) i Bułgarii (15.07)

Relacja na żywo z meczu Polska - Serbia na Polsatsport.pl. Początek od godziny 15:00.