Tokio 2020. Siatkówka: Japonia - Kanada. Relacja i wynik na żywo

W drugim meczu grupy A Japonia podejmie Kanadę. Reprezentacja gospodarzy rozpoczęła turniej olimpijski od pewnej wygranej nad Wenezuelą 3:0, natomiast ekipa z Kraju Klonowego Liścia przegrała po tie-breaku z Włochami. Relacja i wynik na żywo meczu Japonia - Kanada na Polsatsport.pl.

Japonia na inaugurację zagrała z Wenezuelą, najniżej notowanym rywalem, i wywiązała się z roli faworyta. Gospodarze igrzysk wygrali bez straty seta i po pierwszej kolejce przewodzą w tabeli grupy A.

Z kolei Kanada rozegrała dwa bardzo dobre sety w rywalizacji z Włochami. Później musiała jednak uznać wyższość Italii i ostatecznie przegrała po pięciosetowym boju. Najwięcej punktów dla reprezentacji Kraju Klonowego Liścia zdobył były zawodnik Stoczni Szczecin i Asseco Resovii Rzeszów Nicholas Hoag.

Miesiąc temu w Rimini podczas Ligi Narodów Kanada wygrał 3:0. Teraz, na zdecydowanie bardziej prestiżowej imprezie, Japonia powalczy o rewanż.

Relacja i wynik na żywo meczu Japonia - Kanada od godz. 12:40 na Polsatsport.pl.