Tokio 2020: Siatkówka kobiet: USA - Turcja. Relacja i wynik na żywo

W trzecim meczu fazy grupowej igrzysk olimpijskich reprezentacja Stanów Zjednoczonych w siatkówce kobiet zmierzy się z narodową drużyną Turcji. Amerykanki będą starały się podtrzymać swoją dobrą passę na turnieju i zachować pierwsze miejsce w grupie. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Reprezentantki Stanów Zjednoczonych nie mogły wymarzyć sobie lepszego startu w igrzyskach olimpijskich. Amerykanki wygrały dwa pierwsze spotkania bez straty seta. Najpierw bez problemu pokonały Argentynę, a później uporały się z Chinami. Dzięki temu mają na swoim koncie aż sześć punktów i zajmują pierwsze miejsce w grupie B.

Zawodniczki z Turcji aż tak dobrze nie weszły w turniej. Chociaż na starcie rozgrywek pokonały reprezentację Chin bez straty seta, to już mecz z Włoszkami nie poszedł po ich myśli. Turczynki przegrały to starcie 1:3. Przez porażkę z zespołem z Półwyspu Apenińskiego obecnie plasują się na trzecim miejscu w grupie.

Relacja i wynik na żywo z meczu USA - Turcja na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 14:45.

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.