Studio Tokio w piątek - 30.07

Inne
Studio Tokio w piątek - 30.07
fot. Polsat Sport
Studia Tokio od godziny 20 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Igrzyska olimpijskie w Tokio rozkręciły się na dobre. Za nami kolejny dzień zmagań a to oznacza kolejne wydanie programu Studio Tokio, w którym podsumujemy sobie najważniejsze wydarzenia z występami Polaków na czele. Początek progamu o godz. 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Co w najbliższym programie? Porozmawiamy o zwycięstwie naszych siatkarzy z Japonią oraz zamienimy kilka słów na temat fazy grupowej siatkarzy plażowych.

 

Zmagania w Tokio zainaugurowała "królowa sportu", a więc lekkoatletyka. Liczymy na sporo medali w wszelakich konkurencjach. Ważnym punktem programu będzie wątek Piotra Małachowskiego i jego pożegnanie z igrzyskami. Innym z tematów będą występy naszych pływaków z Radosławem Kawęckim na czele, który zajął szóste miejsce w finale na 200 metrów w stylu grzbietowym.

 

Zobacz także: Tokio 2020: Wyniki meczów 4. kolejki turnieju siatkarzy

 

Na koniec programu porozmawiamy o dotychczasowych występach Biało-Czerwonych, którzy w klasyfikacji medalowej zajmują odległe miejsce. Nie zabraknie także przeglądu mediów społecznościowych. Skupimy się również na losach sportowców występujących w drużynie uchodźców.

 

Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą Renata Mauer-Różańska, Magdalena Fularczyk-Kozłowska, Andrzej Person oraz Adam Kszczot. Połączymy się również z wielkim sympatykiem sportu Marcinem Dańcem.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie