Tokio 2020: Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar wygrały szósty wyścig w klasie 470

Inne
Tokio 2020: Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar wygrały szósty wyścig w klasie 470
fot. PAP

Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar wygrały szósty wyścig i umocniły się na prowadzeniu w olimpijskiej rywalizacji w żeglarskiej klasie 470. W piątym starcie zajęły dopiero 13. miejsce, ale ten wynik jest "odrzutką" i nie liczy się do klasyfikacji.

Polki wygrały już trzy wyścigi olimpijskich regat. W klasyfikacji wyprzedzają o cztery punkty Brytyjki Hannah Mills i Eilidh McIntyre oraz o siedem Francuzki Camille Lecointre i Aloise Retornaz, które w szóstym wyścigu były dopiero dwunaste.

 

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Małachowski nie awansował do finału

 

W sobotę dzień przerwy w rywalizacji, a w niedzielę i poniedziałek odbędą się po dwa wyścigi. Wyścig medalowy jest zaplanowany na 4 sierpnia.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

MC, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie