Tokio 2020: Witalina Bacaraszkina z drugim złotym medalem na igrzyskach

Inne
Tokio 2020: Witalina Bacaraszkina z drugim złotym medalem na igrzyskach
fot. PAP
Witalina Bacaraszkina zdobyła złoty medal igrzysk olimpijskich w Tokio w strzelaniu z pistoletu sportowego 25 m

Reprezentantka Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego Witalina Bacaraszkina zdobyła złoty medal igrzysk olimpijskich w Tokio w strzelaniu z pistoletu sportowego 25 m. Wcześniej wygrała także rywalizację w pistolecie pneumatycznym 10 m. Klaudia Breś odpadła w eliminacjach.

W piątkowej konkurencji srebro wywalczyła Koreanka Kim Minjung, a brąz - Xiao Jiaruixuan. Breś została sklasyfikowana na 24. miejscu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Jiang Ranxin i Pang Wei ze złotym medalem w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego

 

Bacaraszkina w Tokio cieszyła się także z drugiego miejsca w rywalizacji par mieszanych w pistolecie pneumatycznym 10 m, wraz z Artiomem Czernousowem. Przed pięcioma laty w Rio de Janeiro zdobyła srebro w tej konkurencji indywidualnie.

 

Eliminacji nie przebrnęły także m.in. dwukrotna mistrzyni olimpijska Bułgarka Maria Grozdewa, mistrzyni świata Ukrainka Ołena Kostewycz, a także Gruzinka Nino Sałukwadze, która została pierwszą w historii uczestniczką dziewięciu igrzysk.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

AA, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie