Tokio 2020. Siatkówka kobiet: Argentyna - Turcja. Relacja i wynik na żywo

Inne

Zmagania grupowe siatkarek na igrzyskach Tokio wkraczają w decydującą fazę. W spotkaniu grupy B Turcja zmierzy się z Argentyną. Obie reprezentacje są po porażkach i potrzebują zwycięstw. Relacja i wynik na żywo meczu Argentyna - Turcja na Polsatsport.pl.

Rywalizację w Japonii Turczynki rozpoczęły od pokonania 3:0 broniących tytułu Chinek. Później jednak siatkarkom znad Bosforu nie szło już tak dobrze. Najpierw przegrały 1:3 z Włoszkami, a następnie po tie-breaku musiały uznać wyższość Amerykanek. Aktualnie z dorobkiem czterech punktów reprezentacja Turcji zajmuje czwartą lokatę w grupie B. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Tokio 2020: Kantor i Łosiak przegrali. Muszą czekać...

 

W dużo gorszej sytuacji są Argentynki. Zawodniczki z Ameryki Południowej dotąd nie wygrały w Tokio ani jednego seta i z trzema porażkami na koncie zamykają stawkę. Kolejno pokonywały je Amerykanki, Rosjanki i Włoszki. W starciu z Turczynkami Argentynki powalczą o pierwszą wygraną w turnieju, choć o to będzie bardzo trudno. 

 

W grupie B prowadzą Włochy przed USA. Obie ekipy mają na koncie komplet zwycięstw. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Argentyna - Turcja na Polsatsport.pl. Początek o 07:20.  

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie