Tokio 2020: Dwóch mistrzów olimpijskich w skoku wzwyż

Inne
Tokio 2020: Dwóch mistrzów olimpijskich w skoku wzwyż
fot. PAP
Katarczyk Mutaz Barshim i Włoch Gianmarco Tamberi zajęli ex aequo pierwsze miejsce w skoku wzwyż na igrzyskach olimpijskich w Tokio.

Katarczyk Mutaz Barshim i Włoch Gianmarco Tamberi zajęli ex aequo pierwsze miejsce w skoku wzwyż na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Brązowy medal wywalczył Białorusin Maksim Niedasiekau. Polacy nie startowali.

Barshim i Tamberi bezbłędnie pokonywali każdą wysokość aż do 2,37, ale żaden z nich nie zdołał przeskoczyć 2,39. Zawodnicy zdecydowali, że nie chcą dogrywki, w związku z czym obu przyznano złote medale.

 

Niedasiekau również pokonał 2,37 i to w pierwszej próbie, ale przy wcześniejszych wysokościach pomylił się łącznie dwa razy.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio. 

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

BS, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie