Siatkówka kobiet: Polska - Niemcy. Relacja i wynik na żywo

W środę polskie siatkarki w meczu towarzyskim zmierzą się z Niemkami. W poprzednim spotkaniu rozgrywanym w ramach Ligi Narodów w Rimini reprezentacja Niemiec wygrała w trzech setach. Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Niemcy od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

Polskie siatkarki w ciągu ostatniego tygodnia dwukrotnie odbyły mecz towarzyski ze Słowacją. Pierwszy z nich zakończył się wynikiem 3:1 dla Polek, a wynik kolejnego spotkania, rozgrywanego dzień później to 3:1 dla siatkarek ze Słowacji.

Miesiąc wcześniej Biało-Czerwone rywalizowały w Lidze Narodów organizowanej w "bezpiecznej bańce" w Rimini. W ostatnich trzech meczach Polki poniosły dwie porażki (0:3 z USA i 0:3 z Chinami). Mecz z Rosją, który był ich ostatnim spotkaniem na włoskim boisku przebiegł pomyślnie i zakończył się zwycięstwem Polek 3:2.

Niemki nie podejmowały się meczów towarzyskich od czasu rywalizacji w Lidze Narodów. Spotkanie z Polkami będzie ich pierwszym reprezentacyjnym meczem od sześciu tygodni. W ostatnich pięciu meczach wygrały dwukrotnie (3:0 z Serbią i 3:0 z Polską), a porażkę poniosły w spotkaniu z Brazylią (1:3), Japonią (1:3) i Dominikaną (2:3).

Ostatnio polsko-niemieckie spotkanie kibice mogli śledzić w połowie czerwca bieżącego roku podczas Ligi Narodów rozgrywanej w Rimini. Podopieczne Jacka Nawrockiego przegrały wtedy z Niemkami 0:3 (23:25, 20:25, 23:25). Była to niespodziewana porażka Polek, które spotkanie to rozpoczęły bardzo dobrze. Porażka z Niemkami była ósmym przegranym meczem rozgrywanym w ramach Ligi Narodów.

Rywalizację w Rimini Polki zakończyły na miejscu 11. a Niemki uplasowały się na miejscu 10.

Jaki będzie wynik meczu towarzyskiego Polska - Niemcy? Odpowiedź poznamy w środę wieczorową porą.

Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Niemcy od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.