Tokio 2020. Wilfredo Leon: Chcemy zakończyć sezon z medalem

Inne
Tokio 2020. Wilfredo Leon: Chcemy zakończyć sezon z medalem
Fot. PAP
Wilfredo Leon

Wilfredo Leon skomentował porażkę reprezentacji Polski w ćwierćfinale turnieju olimpijskiego w Tokio. Biało-Czerwoni wrócili w środę do kraju i będą przygotowywać się do mistrzostw Europy.

W ostatnim ćwierćfinale turnieju olimpijskiego siatkarzy igrzysk Tokio 2020 Polska przegrała z Francją 2:3. Polscy siatkarze po raz piąty z rzędu zatrzymali się na 1/4 finału olimpijskich zmagań. Mimo porażki, na lotnisku w Warszawie, polskich siatkarzy przywitała spora grupa kibiców.


- Nie spodziewałem się takiego przywitania. Wiemy, że przegraliśmy, to trudna chwila dla każdego zawodnika, ale jest tu sporo fanów - powiedział Wilfredo Leon.

 

ZOBACZ TAKŻE: Vital Heynen zdradził, jaka jest przyczyna odpadnięcia z igrzysk


Jakie myśli krążą w głowach zawodników po porażce w meczu z Francją?


- Będziemy myśleć o tym meczu jest przez kilka dni, ale musi to opuścić nasze głowy, bo mamy też mistrzostwa Europy. To był nasz gorszy mecz. Francuzi zaczynali grać swoją grę, a my graliśmy to samo i przegraliśmy - dodał polski przyjmujący.


Jaki jest dalszy plan reprezentantów Polski na tegoroczny sezon kadrowy?


- Będziemy dalej grać. To trudny moment, ale mamy przed sobą ważny turniej i chcemy skończyć ten sezon kadrowy z medalem - zakończył reprezentant Polski.

Cała rozmowa z Wilfredo Leonem w materiale wideo

 

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie