Siatkówka kobiet: Polska - Niemcy. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
Siatkówka kobiet: Polska - Niemcy. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Transmisja meczu Polska - Niemcy od godziny 18:00 w Polsacie Sport Extra.

W czwartkowy wieczór dojdzie do drugiego spotkania polskich siatkarek z Niemkami. Zawodniczki odbywają mecze sparingowe przed mistrzostwami Europy. Pierwszy mecz towarzyski w tie breaku zakończył się zwycięstwem Polek. Gdzie obejrzeć drugi mecz towarzyski Polska - Niemcy?

Oba zespoły szykują się do mistrzostw Europy, które rozpoczną się 18 sierpnia w Bułgarii, Rumunii, Serbii i Chorwacji. Polska w fazie grupowej zagra zagra z Grecją, Czechami, Hiszpanią, Bułgarią i właśnie z Niemkami. W ramach przygotowań do tych rozgrywek oba zespoły mierzą się ze sobą na boisku w Bielsku-Białej.

 

Zobacz także: Reprezentacja Polski siatkarek wygrała z Niemkami po tie-breaku

 

Polki w pierwszym, środowym meczu towarzyskim z Niemkami wygrały 3:2 (22:25, 25:21, 25:16, 26:28, 15:9). W czwartek zagrają ze sobą ponownie.

 

Od czasu zakończenia Ligi Narodów rozgrywanej w Rimini polskie siatkarki odbyły dwa mecze towarzyskie ze Słowacją. Pierwszy z nich Polki wygrały 3:1, a kolejne spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla siatkarek ze Słowacji.

 

Jak wyglądać będzie drugi mecz sparingowy Polska - Niemcy? Jakie wnioski siatkarki zdołają wyciągnąć z poprzedniego meczu?

 

Transmisja meczu towarzyskiego Polska - Niemcy w czwartek od godziny 18:00 w Polsacie Sport Extra.

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie