Ligue 1: Przemysław Frankowski z asystą! Remis RC Lens

Przemysław Frankowski

Przemysław Frankowski dostał kolejną szansę w barwach RC Lens. Reprezentant Polski kilka minut po wejściu na boisko popisał się asystą w meczu z St. Etienne (2:2).

Niedzielny mecz nie układał się po myśli piłkarzy RC Lens. Już w 1. minucie Wahbi Khazri otworzył wynik na Stade Bollaert-Delelis. Gospodarze wyrównali przed przerwą, jednak po kilku minutach drugiej połowy goście znów objęli prowadzenie.

W 71. minucie trener Franck Haise zdecydował się na podwójną zmianę, posyłając na plac gry między innymi Frankowskiego. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę! Sześć minut później Polak zanotował asystę, wykładając piłkę Seko Fofanie. Mecz zakończył się remisem 2:2.

RC Lens i St. Etienne po dwóch kolejkach Ligue 1 mają identyczny dorobek. Obie drużyny zgromadziły po dwa punkty i szczycą się bilansem bramkowym 3:3.

RC Lens - St. Etienne 2:2 (1:1)

Bramki: Ignatius Ganago 36, Seko Fofana 77 - Wahbi Khazri 1, Denis Bouanga 52