ME siatkarzy 2021: Rosja - Macedonia Północna. Relacja i wynik na żywo

Relacja i wynik na żywo meczu Rosja - Macedonia Północna od godziny 16:00 na Polsatsport.pl.

Reprezentacja Rosji w środowym meczu zmierzy się z Macedonią Północną, która pechowo rozpoczęła tegoroczne mistrzostwa Europy. Relacja i wynik na żywo meczu Rosja - Macedonia Północna od godziny 16:00 na Polsatsport.pl.

Reprezentacja Rosji mistrzostwa Europy rozpoczęła od porażki z Turcją 1:3. W kolejnym meczu przeciwko Holandii znów była bliska porażki, ale ostatecznie Holendrzy musieli uznać wyższość rywali w tie breaku i mecz zakończył się zwycięstwem siatkarzy z Rosji 3:2.  Trzecim spotkaniem był mecz przeciwko Finlandii, który zakończony został po rozegranych czterech setach. Rosja wygrała z Finlandią 3:1.

Macedonia Północna nieszczęśliwie rozpoczęła tegoroczne mistrzostwa Europy, przegrywając cztery pierwsze spotkania. Mecz z Finlandią Północną zakończył się wynikiem 1:3, spotkanie z Holandią zakończyło się wynikiem 0:3, w trzech setach zamknęło się spotkanie z Turcją (0:3), a mecz przeciwko reprezentacji Hiszpanii siatkarze Macedonii Północnej przegrali 1:3.

Zespoły nie rywalizowały ze sobą w ciągu ostatnich dwóch lat. Ostatni mecz rozegrały w roku 2019 podczas mistrzostw Europy. Wtedy to Rosja szybko rozprawiła się z Macedonią Północną wygrywając spotkanie 3:0.