EBL: Arged BM Stal Ostrów - WKS Śląsk Wrocław. Transmisja TV oraz stream online

Koszykówka
EBL: Arged BM Stal Ostrów - WKS Śląsk Wrocław. Transmisja TV oraz stream online
fot. Cyfrasport
Czy James Florence (zdj.) poprowadzi Stal do zwycięstwa?

Mistrz Energa Basket Ligi, Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski, w niedzielę podejmie brązowych medalistów poprzednich rozgrywek, czyli WKS Śląsk Wrocław! Transmisja od 17:30 w Polsacie Sport Extra.

Arged BM Stal w spotkaniu o Suzuki Superpuchar Polski musiała uznać wyższość Enea Zastalu BC Zielona Góra, a mecz pierwszej kolejki Energa Basket Ligi z drużyną z Bydgoszczy został przełożony, co dało tej ekipie więcej czasu na treningi. WKS Śląsk na inaugurację rozgrywek przegrał z… ekipą trenera Olivera Vidina, więc również liczy, że wejdzie na zwycięską ścieżkę.

 

Zobacz także: EBL: Ogromne emocje! Anwil Włocławek lepszy od Enea Zastalu

 

To będzie ważny sprawdzian dla Łukasza Kolendy! Rozgrywający reprezentacji Polski przed sezonem zmienił klub i przeszedł do ekipy z Wrocławia, a w tym meczu sprawdzi się przeciwko doświadczonemu Evangelosowi Mantzarisowi, który w przeszłości wygrywał Euroligę z Olympiacosem Pireus. Ciekawe też jak James Florence poradzi sobie ze Strahinją Jovanoviciem.

 

Cyril Langevine mógł być indywidualnie zadowolony z występu w Zielonej Górze - szczególnie w ataku. Teraz jego przeciwnikami będą m. in. Damian Kulig oraz Jakub Wojciechowski, więc będzie to dla niego dobre wyzwanie. Ważne mogą okazać się również starcia Aleksandra Dziewy z wszechstronnym Michaelem Youngiem.

 

Początek transmisji spotkania Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - WKS Śląsk Wrocław w niedzielę o 17:30 w Polsacie Sport Extra.

KN, Plk.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie