Akcja turnieju w meczu Serbia - Turcja. Przebił piłkę zza trybun! (WIDEO)

Siatkówka
Akcja turnieju w meczu Serbia - Turcja. Przebił piłkę zza trybun! (WIDEO)
Fot. Polsat Sport

Mistrzostwa Europy siatkarzy są dopiero w fazie 1/8 finału, a my już mamy poważnego kandydata do akcji turnieju. Cała sytuacja miała miejsce podczas meczu Serbia - Turcja, a niesamowitymi obronami popisywał się zwłaszcza Marko Ivović. Zobacz wideo z najlepszą akcją tego spotkania.

Bohaterem akcji od samego początku był Marko Ivović. Serbski przyjmujący rozpoczął ją od trudnej zagrywki, a Turcja musiała ratować się sytuacyjnym atakiem, który obronił... Ivović. Piłkę w kierunku band podbił jeszcze Aleksandar Atansijević, ale to znów przyjmujący przebił ją na drugą stronę przeskakując jednocześnie przez bandy reklamowe.


Akcja toczyła się dalej i znów swój udział w kolejnej obronie miał Ivović. Turcja robiła co mogła, ale w jej grze także pojawiło się trochę zamieszania, co ostatecznie wykorzystał na siatce środkowy Serbii - Marko Podrascanin.


ZOBACZ TAKŻE: Polska - Rosja: Kiedy mecz w siatkówkę? O której godzinie?


Akcja została nagrodzona gromkimi brawami przez gdańską publiczność, a pod wrażeniem byli także komentatorzy.


- Chyba jak na razie najpiękniejsza akcja w tym turnieju. Nie widzieliśmy jeszcze takiego pościgu za piłką jaki wykonał Marko Ivović - powiedział Damian Dacewicz.


Cała akcja z meczu Serbia - Turcja w materiale wideo

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie