Mateusz Gamrot wystąpi na nadchodzącej gali UFC? Polak potwierdził gotowość do walki

Sporty walki
Mateusz Gamrot wystąpi na nadchodzącej gali UFC? Polak potwierdził gotowość do walki
fot. UFC
Mateusz Gamrot może wystąpić na gali UFC 266

Możliwe, że Mateusz Gamrot (19-1, 1 NC, 6 KO, 5 SUB) wystąpi na gali UFC 266. Ze swojej walki prawdopodobnie wycofa się Nasrat Haqparast (13-3, 8 KO, 1 SUB), a Polak już zgłosił gotowość, by zastąpić go w oktagonie podczas pojedynku z Danem Hookerem (20-10, 10 KO, 7 SUB).

Na kilka tygodni przed walką Haqparast przekazał informację o śmierci swojej matki. W związku z tym prawdopodobnie nie wystąpi na najbliższej gali UFC.

 

ZOBACZ TAKŻE: Conor McGregor wdał się w awanturę ze znanym raperem i oblał go drinkiem (WIDEO)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nasrat Haqparast (@nasrat_mma)

 

"Moja najlepsza przyjaciółka na świecie. Ludzie, którzy mnie znają, wiedzieli, że moim życiowym celem było zadowolenie Boga i moich rodziców. Wszystko, co zrobiłem, miało sprawić, że będziesz dumna i szczęśliwa. Ostatnie 2 lata były najtrudniejszymi w naszym życiu, a ja w każdej modlitwie prosiłem Allaha ze łzami w oczach o zdrowie dla Ciebie" - napisał na swoim koncie na Instagramie niemiecki sportowiec.

 

W świetle tych informacji rozpoczęły się dyskusje na temat najbliższej walki Haqparasta. Należy przypomnieć, że 26-latek 25 września miał zmierzyć się z Hookerem na gali UFC 266. Teraz możliwe jest, że nie będzie mógł stanąć naprzeciwko zawodnika z Nowej Zelandii. Kibice zaczęli zatem szukać kogoś, kto zastąpi Niemca. Jednym z kandydatów został Gamrot. Polak od razu zareagował na propozycję walki.

 

 

"Gotowy!" - napisał 30-latek na Twitterze. 

 

Ostatnim przeciwnikiem Polaka był Jeremy Stephens (28-19, 19 KO, 2 SUB). Walka zakończyła się zwycięstwem Gamrota już w pierwszej rundzie. 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie