Vital Heynen wygłosił ostatnią przemowę. Polały się łzy (WIDEO)

Siatkówka
Vital Heynen wygłosił ostatnią przemowę. Polały się łzy (WIDEO)
Fot. Polsat Sport
Vital Heynen wygłosił ostatnią przemowę. Polały się łzy (WIDEO)

Vital Heynen wygłosił wzruszającą przemowę w szatni reprezentacji Polski po swoim ostatnim meczu w roli selekcjonera Biało-Czerwonych. Całe wydarzenie uchwyciły kamery Polsatu Sport.

Reprezentacja Polski zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy siatkarzy po tym, jak w meczu o trzecie miejsce pewnie pokonała Serbię 3:0. Wraz z ostatnim gwizdkiem zakończył się pewien rozdział w historii Biało-Czerwonych, bowiem z kadrą najprawdopodobniej żegna się jej selekcjoner Vital Heynen.

 

Zobacz także: Vital Heynen ze łzami w oczach. "Czas na kogoś innego"


Belgijski trener nie ukrywał łez w pomeczowym wywiadzie z Polsatem Sport, ale szczególnie wzruszająca była jego przemowa do zawodników w szatni, którą zarejestrowały nasze kamery. Nagranie chwyta za serce, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo siatkarze byli związani z dotychczasowym selekcjonerem.

 


Reprezentacja Polski pod wodzą Heynena zdobyła wiele medali, w tym przede wszystkim złoto mistrzostw świata w 2018 roku. Biało-Czerwoni w tym roku byli jednym z faworytów igrzysk olimpijskich w Tokio, ale odpadli w ćwierćfinale z późniejszym triumfatorem - Francją.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie