Grzegorz Krychowiak z golem i piękną asystą w lidze rosyjskiej

Grzegorz Krychowiak strzelił gola i zaliczył asystę

Grzegorz Krychowiak zanotował piękną asystę oraz zdobył bramkę z rzutu karnego w dziewiątej kolejce rosyjskiej ekstraklasy. Jego drużyna FK Krasnodar pokonała PFK Soczi 3:0.

Podopieczni Wiktora Gonczarenko wyszli na prowadzenie już w trzeciej minucie. Autorem pierwszego trafienia był 21-letni Eduard Spiercian.

Kolejny gol przyszedł po niespełna 20 minutach. Krychowiak otrzymał piłkę na swojej połowie, po czym długim podaniem zagrał futbolówkę do kolegi z drużyny. Remy Cabella oszukał defensorów rywali i bez większego problemu pokonał golkipera PFK Soczi. Dzięki temu Krasnodar wyszedł na dwubramkowe prowadzenie.

W drugiej połowie spotkania dla zespołu reprezentanta Polski został podyktowany rzut karny. Do wykonania stałego fragmentu gry podszedł Krychowiak, który pewnie zamienił "jedenastkę" na bramkę. To był ostatni gol strzelony w tym spotkaniu. Mecz zakończył się wynikiem 3:0.

Warto zaznaczyć, że Polak pełnił w tym meczu funkcję kapitana swojego zespołu. FK Krasnodar zajmuje obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli.

FK Krasnodar - PFK Soczi 3:0 (2:0)

Bramki: Eduard Spiercian 3, Remy Cabella 21, Grzegorz Krychowiak 64 (k)