Liga Mistrzów: IBB Polonia Londyn - Szachcior Soligorsk. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
Liga Mistrzów: IBB Polonia Londyn - Szachcior Soligorsk. Transmisja TV i stream online
fot. materiały prasowe
Siatkarze IBB Polonii Londyn wracają do rywalizacji w Lidze Mistrzów

Siatkarze IBB Polonii Londyn wracają do rywalizacji w Lidze Mistrzów. Ich pierwszym rywalem będzie najlepsza mistrz Białorusi Szachcior Soligorsk. W związku z restrykcjami panującymi w Anglii spowodowanymi koronawirusem mecze zostaną rozegrane w Bełchatowie. Relacja na żywo i wynik meczu IBB Polonia Londyn - Szachcior Soligorsk na Polsatsport.pl.

Polonia Londyn porozumiała się z zaprzyjaźnioną PGE Skrą w sprawie możliwości rozegrania spotkań w Bełchatowie, a Europejska Konfederacja Siatkówki wyraziła na to zgodę. Kibice będą mogli bezpłatnie obejrzeć spotkanie w hali Energia.

 

ZOBACZ TAKŻE: Sebastian Świderski: Siatkarze kadry U-21 zasługują na to, aby wkrótce znaleźć się w pierwszej reprezentacji

 

Ekipa z Londynu przygotowuje się do europejskich pucharów od sierpnia. Pracowała bardzo ciężko pod okiem duetu Vangelis Koutouleas i Dominik Żmuda. Sprawdzianem formy był sparing z bełchatowskim zespołem, w którym lepszy okazał się polski zespół.

 

- To będzie kolejny ważny dzień w historii klubu i całej angielskiej siatkówki. To trzeci sezon, w którym bierzemy udział w prestiżowych rozgrywkach Ligi Mistrzów i jak zwykle, podnieśliśmy sobie poprzeczkę zarówno sportowo, jak i organizacyjnie - powiedział Bartek Łuszcz, prezes IBB Polonia Londyn.

 

Transmisja meczu IBB Polonia Londyn - Szachcior Soligorsk od godziny 19:00 w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie