Tauron Liga: E.Leclerc Moya Radomka Radom - Joker Świecie. Transmisja TV i stream online

Gdzie obejrzeć mecz E.Leclerc Moya Radomka Radom - Joker Świecie?

W trzeciej kolejce Tauron Ligi E.Leclerc Moya Radomka Radom zmierzy się z zespołem Joker Świecie. Czy ekipa ze Świecia sięgnie po swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie? Transmisja meczu E.Leclerc Moya Radomka Radom - Joker Świecie w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Siatkarki z Radomia dobrze rozpoczęły nową kampanię. Najpierw zwyciężył w starciu z zespołem Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz, a następnie rozbiły drużynę ŁKS Commercecon Łódź. W trakcie tych spotkań ekipa z województwa mazowieckiego nie straciła ani jednego seta.

Zawodniczki Jokera nie mogą zaliczyć startu tego sezonu do udanych. Ich pierwszym rywalem była drużyna Grot Budowlani Łódź. Ekipa ze Świecia nie miała szans w tym spotkaniu, przegrywając go w trzech setach. W drugiej kolejce Joker stanął naprzeciwko Uni Opole. Mimo że podopieczne Bulenta Karslioglu wygrały pierwszego seta, to później nie potrafiły znaleźć odpowiedzi na grę przeciwniczek. Mecz zakończył się zwycięstwem siatkarek z Opola.

Ostatnie starcie między E.Leclerc Moya Radomka Radom a Jokerem Świecie zakończyło się triumfem radomianek.

Transmisja meczu E.Leclerc Moya Radomka Radom - Joker Świecie w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek od godziny 17:30.