Fiodor Łapin przed PBN 11: Jeżewskiemu łatwiej będzie przygotować się do nowego rywala niż do Cunninghama

Sporty walki
Fiodor Łapin przed PBN 11: Jeżewskiemu łatwiej będzie przygotować się do nowego rywala niż do Cunninghama
fot. Polsat Sport

Tydzień przed zaplanowana galą Polsat Boxing Night 11 Nikodem Jeżewski poznał nowego rywala. Amerykanina Steve'a Cunninghama, w walce wieczoru zastąpi Francuz Samuel Kadje. Co o zmianie rywala sądzi Fiodor Łapin? - Uważam, że łatwiej będzie przygotować się do tego zawodnika niż do Cunninghama - podkreślił trener.

- Trenerze, jak bardzo niekomfortowa jest to dla was sytuacja, a przede wszystkim dla Nikodema Jeżewskiego? - wywołał dyskusję Łukasz Jurkowski w "Koloseum".

 

ZOBACZ TAKŻE: Zmiana w walce wieczoru gali Polsat Boxing Night 22 października w Gliwicach

 

- Absolutnie rozumiem Nikodema. To zupełnie inny styl, który prezentuje Steve Cunningham. Nikodem przygotowywał się do jednego, a wyszło co innego. Myślę, że jeden dzień i poukłada sobie z trenerem wszystko w głowie, a także przygotują taktykę. Uważam, że łatwiej będzie przygotować się do tego zawodnika niż do Cunninghama - podkreślił Fiodor Łapin.

 

Trener Łapin zachwalał również podejście Jeżewskiego, który podczas walki na Polsat Boxing Night 11, "da z siebie wszystko".

 

- Trzeba wziąć pod uwagę, że tych bitew, ale i samych nazwisk dotychczasowych rywali Cunninghama jest tak długa lista, że zdarzają się takie rzeczy. Mam nadzieję, że będzie to świetna walka. Nikodem ma obiecaną główna walkę na tak wielkiej imprezie jak Polsat Boxing Night, która nabiera rozpędu. Jest wojownikiem i da z siebie wszystko - zaznaczył Łapin.

 

Sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Night 11 w serwisie eBilet.pl ---> TUTAJ

 

PS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie