PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn. Relacja i wynik na żywo

W trzeciej kolejce PlusLigi Ślepsk Malow Suwałki zmierzy się na własnym boisku z ekipą Indykpol AZS Olsztyn. Czy goście sięgną po swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie? Relacja i wynik na żywo meczu Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn na Polsatsport.pl.

Siatkarze z Suwałk kiepsko zaczęli zmagania w tym sezonie. W swoim pierwszym starciu stanęli naprzeciwko drużyny Aluron CMC Warta Zawiercie. Ślepsk przegrał to spotkanie, zdobywając zaledwie jednego seta. Kolejny mecz potoczył się już po myśli podopiecznych Andrzeja Kowala. Pokonali drużynę LUK Lublin.

Zawodnicy z Olsztyna zdobyli w tym sezonie zaledwie jeden punkt. W drugiej kolejce wygrali dwa sety w przegranym spotkaniu ze PGE Skrą Bełchatów. Wcześniej stanęli naprzeciwko ekipy Asseco Resovii Rzeszów. Wtedy AZS też musiał zaakceptować wyższość rywali. Olsztyńscy kibice mają nadzieję, że w nadchodzącym meczu ich ulubieńcy w końcu sięgną po zwycięstwo.

Ostatnie starcie zespołu Indykpol AZS Olsztyn z drużyną Ślepsk Malow Suwałki zakończyło się porażką zawodników z Suwałk.

Relacja i wynik na żywo meczu Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn na Polsatsport.pl. Początek od godziny 20:30.