TAURON 1. Liga: BKS Visła Proline Bydgoszcz - Chemeko-System Gwardia Wrocław. Transmisja i stream online

Siatkówka
TAURON 1. Liga: BKS Visła Proline Bydgoszcz - Chemeko-System Gwardia Wrocław. Transmisja i stream online
fot. Garbaczewska Photography

W szóstej kolejce zaplecza PlusLigi BKS Visła Proline Bydgoszcz zmierzy się Chemeko-System Gwardia Wrocław. Transmisja meczu BKS Visła Proline Bydgoszcz - Chemeko-System Gwardia Wrocław na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go.

BKS Visła Proline Bydgoszcz oraz Chemeko-System Gwardia Wrocław są jednymi z kilku drużyn, które marzą o powrocie do siatkarskiej ekstraklasy. Mocne wzmocnienia przed sezonem w obu ekipach miały być jasnym sygnałem, że nic innego jak awans nie wchodzi w grę. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Wójtowicz patronem Hali Globus w Lublinie

 

BKS Visła Proline Bydgoszcz świetnie otworzyła sezon 2021/2022, wygrywając wszystkie trzy dotychczasowe spotkania. Triumfem nad BBTS Bielsko-Biała potwierdziła tylko to, o czym wiedzą wszyscy sympatycy siatkówki - bydgoszczanie chcą pójść śladem tegorocznego beniaminka PlusLigi, LUK Lublin, i awansować o jeden poziom rozgrywkowy wyżej. 

 

Po stronie Chemeko-System Gwardia Wrocław sytuacja nie prezentuje się już tak dobrze, jak to zanosiło się przed sezonem. Bilans: 1:3 i 5 punktów są sporym rozczarowaniem, a także niemałym zaskoczeniem. Kibice wrocławskiej siatkówki liczą, że gra ich zespołu z każdą kolejną kolejką będzie wyglądać coraz lepiej, a seria zwycięstw będzie trwała jak najdłużej. 

 

Transmisja z meczu BKS Visła Proline Bydgoszcz - Chemeko-System Gwardia Wrocław na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go. Początek od godziny 17:45. 

PS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie