Mariusz Pudzianowski przyjął wyzwanie Erko Juna

Sporty walki
Mariusz Pudzianowski przyjął wyzwanie Erko Juna
fot. PAP
Mariusz Pudzianowski po wygranej z Erko Junem.

Mariusz Pudzianowski vs Erko Jun II? Obaj zawodnicy są chętni na rewanżowe starcie. Bośniak wyzwał do pojedynku "Pudziana", który zaakceptował propozycję, pytając - kiedy i gdzie?

Przypomnijmy - Pudzianowski na ostatniej gali KSW 64 błyskawicznie uporał się z Bombardierem, nokautując mistrza senegalskich zapasów w kilkanaście sekund. Kibice natychmiast zaczęli zastanawiać się, z kim Polak mógłby zmierzyć się w swoim kolejnym występie. Propozycję rewanżu za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył mu Jun. Na odpowiedź zawodnika z Białej Rawskiej nie trzeba było długo czekać.

"Zróbmy to znowu! To jest to, co ludzie chcą zobaczyć" - napisał na swoim Facebooku Jun, któremu w komentarzu odpowiedział Pudzianowski.

"Okej, jestem gotowy. Powiedz mi tylko, kiedy i gdzie" - dodał legendarny strongman.

 Do pierwszej walki Pudzianowski vs Jun doszło na gali KSW 51 w Zagrzebiu. Polak wygrał wówczas przez TKO w drugiej rundzie. 

 

 

Po tym pojedynku Jun, którego media społecznościowe śledzą miliony użytkowników, wyszedł do klatki na gali EMC 5 w Niemczech, gdzie niespodziewanie bardzo szybko przegrał z Damianem Olszewskim.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie