PlusLiga: Projekt Warszawa - LUK Lublin. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W piątej kolejce plusligowych zmagań Projekt Warszawa zmierzy się z LUK Lublin. Czy beniaminek podbudowany pierwszym zwycięstwem w elicie, będzie w stanie pokonać warszawian? Relacja na żywo z meczu Projekt Warszawa - LUK Lublin na Polsatsport.pl.

Wydawać by się mogło, że przed Projektem Warszawa jedno z łatwiejszych spotkań w tej rundzie. Bilans 3:1 oraz zwycięstwo nad obecnymi mistrzami Polski na pewno dodały podopiecznym trenera Andrei Anastasiego dużo pewności siebie. Patrząc na składy drużyn oraz zajmowaną przez nie pozycję w tabeli, faworytem będą gospodarze. Historia jednak udowadniała już wiele razy, że niemożliwe nie istnieje, a na zwycięstwo składa się wiele czynników. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Wrona o pomocy dla małej Zosi. "W dziesięć ostatnich dni uzbieraliśmy ponad cztery miliony złotych"

 

Przed beniaminkiem z Lublina naprawdę trudne zadanie. Nie od dzisiaj wiadomo, że w Warszawie gra się ciężko, a gospodarze niesieni dopingiem swoich fanów, walczą do samego końca. Po ostatnim zwycięstwie nad Treflem Gdańsk lubinianie będą chcieli dopisać kolejne punkty do swojego ligowego konta, chcąc pokazać, że nie można ich lekceważyć. 

 

Relacja na żywo z meczu Projekt Warszawa - LUK Lublin na Polsatsport.pl. Początek o godz. 20:30. 

PS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie