Tauron Liga: IŁ Capital Legionovia Legionowo - E.LECLERC MOYA Radomka Radom. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W szóstej kolejce Tauron Ligi IŁ Capital Legionovia Legionowo zmierzy się z E.LECLERC MOYA Radomka Radom. Czy zespół z Legionowa przełamie serię przegranych? Relacja na żywo z meczu IŁ Capital Legionovia Legionowo - E.LECLERC MOYA Radomka Radom na Polsatsport.pl.

IŁ Capital Legionovia Legionowo ostatnich ligowych kolejek nie może zaliczyć do udanych. Seria przegranych z takimi zespołami jak: UNI Opole (2:3), Gro Budowlani Łódź (0:3) i Grupa Azoty Chemik Police (0:3) sprawiła, że zespół z Legionowa plasuje się obecnie na dziewiątym miejscu w tabeli. Czy podopieczne trenera Alessandro Chiappiniego będą w stanie przeciwstawić się wyżej notowanym radomiankom?

 

ZOBACZ TAKŻE: Fiedorowcewa i Michieletto w wersji polskiej? "Ktoś musi dać im szansę!"

 

Po poprzednim sezonie niedosyt w drużynie z Radomia jest na pewno ogromny. Czwarte miejsce na koniec sezonu 2020/2021 jest czynnikiem motywacyjnym do dalszej pracy, aby za rok móc cieszyć się z wywalczonego medalu. Na ten moment drugie miejsce w tabeli jest dobrym prognostykiem, ale za siatkarkami dopiero pięć ligowych kolejek. 

 

Kto wygra ten mecz? Czy radomianki pokonają niżej notowany zespół z Legionowa? Czy możemy spodziewać się jakiś niespodzianek?

 

Relacja na żywo z meczu IŁ Capital Legionovia Legionowo - E.LECLERC MOYA Radomka Radom na Polsatsport.pl. Początek o godz. 17:30. 

PS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie