Tauron 1. liga siatkarzy: Exact Systems Norwid Częstochowa - Visła Bydgoszcz. Transmisja i stream online

Siatkówka
Tauron 1. liga siatkarzy: Exact Systems Norwid Częstochowa - Visła Bydgoszcz. Transmisja i stream online
fot. Cyfrasport
Czy ekipa Piotra Gruszki wygra z Visłą Bydgoszcz?

W jednym z sobotnich meczów 7. kolejki Tauron 1. ligi siatkarzy dojdzie do arcyciekawie zapowiadającego się spotkania Exact Systems Norwid Częstochowa - Visła Bydgoszcz. Transmisja na Polsatsport.pl i Polsat Box Go.

Częstochowianie rozegrali sześć meczów, w których odnieśli trzy zwycięstwa, ostatnio w Spale z tamtejszym SMS-em 3:2. Wcześniej podopieczni Piotra Gruszki przegrali dwa spotkania z rzędu - w Będzinie z MKS-em 2:3 oraz u siebie z BBTS-em Bielsko-Biała 0:3.

 

Norwid zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem ośmiu punktów. Ich najbliższy rywale plasuje się pięć lokat wyżej, mimo że rozegrał aż dwa spotkania mniej.

 

Zobacz także: Tauron Liga: Legionovia ograła Radomkę

 

Bydgoszczanie kapitalnie rozpoczęli ten sezon, o czym świadczy komplet wygranych w czterech meczach. Siatkarze Visły mają 10 punktów, w poprzedniej kolejce zwyciężając Gwardię Wrocław po tie-breaku.

 

Ekipa spod Jasnej Góry zrobi wszystko, aby sprawić niespodziankę z faworyzowanymi rywalami. Ostatni raz oba zespoły spotkały się 3 marca tego roku. Wówczas Norwid po pasjonującym boju przegrał 2:3.

 

Transmisja meczu Exact Systems Norwid Częstochowa - Visła Bydgoszcz od godz. 17:00 na Polsatsport.pl i Polsat Box Go.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie