Sławomir Peszko poważnie kontuzjowany? Niepokojące informacje

Sławomir Peszko prawdopodobnie zerwał więzadło poboczne w lewej nodze .

Sławomir Peszko prawdopodobnie zerwał więzadło poboczne w lewej nodze - dowiedział się Polsat Sport. Kapitan Wieczystej Kraków późnym wieczorem we wtorek przeszedł badania, po których okaże się, jak długo będzie pauzował.

Peszko zszedł z boiska w pierwszej połowie meczu Fortuna Pucharu Polski z Garbarnią Kraków. Wieczysta przegrała 0:5, ale wygląda na to, że to nie jedyny minus wtorkowego meczu. Skrzydłowy nabawił się poważnej kontuzji - prawdopodobnie zerwał więzadło poboczne. Jeśli wstępna diagnoza się potwierdzi, przed byłym reprezentantem Polski wielomiesięczna przerwa.

We wtorek były piłkarz Lecha Poznań przebywał na boisku przez 32 minuty. W jego miejsce na boisku pojawił się Jakub Bąk.

Wieczysta Kraków - Garbarnia Kraków 0:5 (0:4)

Bramki: Michal Klec 12, Daniel Morys 19 (k), Michał Feliks 39, Bartłomiej Purcha 41, Bartłomiej Korbecki 64