Cezary Kulesza pogratulował Robertowi Lewandowskiemu. "To najlepszy obecnie piłkarz na świecie"

Piłka nożna

Robert Lewandowski we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów z Benfiką skompletował hat-tricka. Do osiągnięcia napastnika na swoich mediach społecznościowych odniósł się prezes PZPN Cezary Kulesza.

Portret Cezarego Kuleszy, który przemawia podczas wydarzenia. Ma na sobie ciemny garnitur i krawat.
fot. PAP
Cezary Kulesza pogratulował Robertowi Lewandowskiemu

Bayern Monachium mierzył się z Benfiką w spotkaniu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zespół z Monachium zwyciężył 5:2. Trzy bramki zdobył Lewandowski. Co prawda polski napastnik mógł strzelić jeszcze jednego gola, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Tym samym "Lewy" zanotował swoje 81. trafienie w 100 meczach Champions League. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Najważniejsze akcje Roberta Lewandowskiego w meczu z Benfiką

 

Po meczu zachwycony postawą kapitana reprezentacji Polski był Cezary Kulesza.

 

"81 goli w 100 meczach Ligi Mistrzów! Mamy ogromne szczęście oglądając popisy Roberta Lewandowskiego i ciesząc się z jego niesamowitych dokonań. Nie mam żadnych wątpliwości - to najlepszy obecnie piłkarz na świecie. Brawo Robert Lewandowski, wielkie gratulacje!" - napisał na swoim profilu na Twitterze obecny prezes PZPN. 

 

Kulesza stery w PZPN objął w sierpniu 2021 roku, zastępując Zbigniewa Bońka.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie