Fortuna Puchar Polski: Korona Kielce - Stomil Olsztyn. Relacja i wynik na żywo

W meczu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski Korona Kielce zmierzy się ze Stomilem Olsztyn. Który zespół z Fortuna 1 Ligi okaże się lepszy i awansuje do kolejnej rundy turnieju? Relacja i wynik na żywo meczu Korona Kielce - Stomil Olsztyn na Polsatsport.pl.

W poprzednim pucharowym meczu Korona stanęła naprzeciwko Wisły Płock. Po 90 minutach na tablicy wyników widniał remis 2:2. Przez to musiała zostać rozegrana dogrywka. "Złocisto-Krwistym" udało się strzelić dwa gole. Do bramki rywali trafiali Łukasz Sierpina i Mateusz Lewandowski. Wisła próbowała jeszcze odpowiedzieć. Ekipie z Płocka udało się jednak strzelić tylko gola kontaktowego. Autorem ostatniego trafienia w tym meczu był Tomasz Walczak.

Stomil w 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski starł się z Sandecją Nowy Sącz. O wyniku tego spotkania zadecydowała jedna bramka, strzelona w 48. minucie. Karol Żwir celnym uderzeniem zapewnił podopiecznym Adriana Stawskiego awans do kolejnej rundy rywalizacji.

W tym sezonie Korona już mierzyła się ze Stomilem. W meczu czwartej kolejki Fortuna 1 Ligi zespół ze stolicy województwa świętokrzyskiego pokonał ekipę z Olsztyna 1:0.

Relacja i wynik na żywo meczu Korona Kielce - Stomil Olsztyn na Polsatsport.pl. Początek od godziny 16:00.