Media: Igor Angelovski kandydatem na trenera Legii Warszawa

Piłka nożna
Media: Igor Angelovski kandydatem na trenera Legii Warszawa
fot. PAP
Igor Angelovski jest łączony przez media z Legią Warszawa.

Piłkarze Legii Warszawa spisują się ostatnio fatalnie, dlatego w mediach znów pojawiają się spekulacje na temat zmiany trenera. Tym razem z klubem łączony jest były selekcjoner reprezentacji Macedonii Północnej Igor Angelovski.

Legia Warszawa znalazła się w ogromnym kryzysie, co zaowocowało zwolnieniem Czesława Michniewicza i przejęciem sterów przez Marka Gołębiewskiego. Na razie niewiele to zmieniło. Chociaż media informowały, że Gołębiewski ma zostać przynajmniej do końca roku, to mimo tego i tak mówi się o kolejnej zmianie trenera.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mahir Emreli zabrał głos ws. fatalnej formy Legii Warszawa

 

Według macedońskich mediów, m.in. serwisu ekipa.mk, kandydatem na szkoleniowca Legii Warszawa jest Angelovski. To on miałby opanować kryzys przy Łazienkowskiej. O jego angaż nie będzie jednak łatwo, ponieważ chętnie zatrudniłby go także bułgarski Łudogorec Razgrad.

 

Angelovski to kolejny trener łączony z "Wojskowymi". W mediach pojawiały się także nazwiska Stanisława Czerczesowa i Jorgosa Donisa.

 

45-letni Angelovski to były piłkarz. W 2013 roku rozpoczął karierę trenerską. Najpierw prowadził Rabotniczki Skopje, później był asystentem w reprezentacji Macedonii. W latach 2015-2021 był już selekcjonerem tej kadry i wywalczył z nią awans na Euro 2020.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie