Spiros Karachalios zakończył współpracę z reprezentacją Polski w siatkówce plażowej

Siatkówka
Spiros Karachalios zakończył współpracę z reprezentacją Polski w siatkówce plażowej
fot. Instagram
Piotr Kantor i Bartosz Łosiak z trenerem Spirosem Karachaliosem.

Spiros Karachalios w ostatnich pięciu latach pełnił funkcję asystenta Grzegorza Klimka przy czołowych parach męskich, reprezentujących Polskę w siatkówce plażowej. Kontrakt pochodzącego z Grecji trenera zakończył się wraz z końcem października.

Karachalios został asystentem Grzegorza Klimka w grudniu 2016 roku. Pracował z czołowymi męskimi parami polskiej siatkówki plażowej. Trenerski duet podczas lat współpracy cieszył się z sukcesów i medali imprez mistrzowskich oraz prestiżowych turniejów organizowanych przez FIVB pod nazwą World Tour. Kontrakt Spirosa Karachaliosa zakończył się ostatniego dnia października 2021 roku.

 

Zobacz także: Piotr Kantor i Bartosz Łosiak wywalczyli brązowy medal ME w siatkówce plażowej

 

– Po 5 latach spędzonych w Polsce, przyszedł czas by przewrócić kartkę i zacząć pisać nowy rozdział mojej siatkarskiej historii. Trudno znaleźć odpowiednie słowa, ponieważ przez ten czas przeżyliśmy wspólnie wiele różnych rzeczy! Jestem dumny z tego co osiągnęliśmy i cieszę się, że miałem okazję pracować w grupie tak miłych osób. Przez te lata inspirowaliście mnie, dzięki czemu spędziliśmy wspólnie niezwykle kreatywny czas. Jestem wdzięczny, że mogłem współpracować z tymi niesamowitymi graczami, a także dziękuję każdej osobie, która była zaangażowana w nasz projekt. Wszyscy sprawiliście, że stawałem się lepszy. Dziękuję! – napisał Spiros Karachalios w mediach społecznościowych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Spiros Karachalios (@spirosbv)

RM, Polsat Sport, pzps.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie