Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - #VolleyWrocław. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W ósmej kolejce Tauron Ligi Kobiet Grupa Azoty Chemik Police zmierzy się z #VolleyWrocław. Czy wrocławianki mają jakieś szanse w starciu z obecnymi mistrzyniami Polski? Relacja na żywo z meczu Grupa Azoty Chemik Police - #VolleyWrocław na Polsatsport.pl.

Wydaje się, że mistrzynie Polski słabszy okres gry mają już za sobą. Seria trzech zwycięstw pokazuje, że policzanki wróciły na dobrą drogę oraz załapały więcej pewności siebie, czego brakowało na początku sezonu. Ważne zwycięstwo z ostatniej kolejki nad E.Leclerc Moya Radomkę Radom, w którym podopieczne trenera Jacka Nawrockiego postawiły aż 20 punktowych bloków! Pozycja wicelidera w tabeli oraz 18 punktów na koncie jasno pokazują, że siatkarki z Polic będą za wszelką cenę chciały obronić mistrzowski tytuł. 

 

ZOBACZ TAKŻE: TAURON 1. Liga: ZAKSA Strzelce Opolskie przegrała z Legią Warszawa

 

Plasujący się na dziewiątym miejscu #VolleyWrocław ma na swoim koncie tylko 7 "oczek". Dwa ostatnie zwycięstwa z rzędu nad ŁKS Commercecon Łódź (3:1) oraz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz (3:2) sprawiły, że sytuacja wrocławskiego klubu przestała wyglądać aż tak źle. Zdaje się, że drużyna z meczu na mecz coraz bardziej się zgrywa, tworząc spójny kolektyw. 

 

Relacja na żywo z meczu Grupa Azoty Chemik Police - #VolleyWrocław na Polsatsport.pl. Początek od godziny 20:30. 

PS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie