PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Górnik Łęczna. Relacja i wynik na żywo

W meczu 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy Górnik Zabrze zmierzy się z Górnikiem Łęczna. Czy ekipa z Łęcznej sięgnie po swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie? Relacja i wynik na żywo meczu Górnik Zabrze - Górnik Łęczna na Polsatsport.pl.

Piłkarze z Zabrza w ostatnim meczu mierzyli się z Legią Warszawa. Podopieczni Jana Urbana w pierwszej połowie wyszli na prowadzenie. Bramki zdobyli Erik Janza i Lukas Podolski. Było to pierwsze trafienie mistrza świata w PKO BP Ekstraklasie. Po przerwie zawodnikom ze stolicy Polski udało się doprowadzić do wyrównania. Mimo to trafienie Krzysztofa Kubicy w doliczonym czasie gry przypieczętowało triumf zabrzan.

Górnik Łęczna w tym sezonie zwyciężył tylko raz. Zawodnicy Kamila Kieresia pokonali Wisłę Płock. Przez następne osiem spotkań ligowych nie zgarnęli trzech punktów. Przez to obecnie znajdują się na dnie tabeli. Kibice z Łęcznej mają nadzieję, że ich ulubieńcy przełamią się w nadchodzącym meczu.

Ostatnie starcie tych dwóch drużyn miało miejsce w 2016 roku i zakończyło się bezbramkowym remisem.

Relacja i wynik na żywo meczu Górnik Zabrze - Górnik Łęczna na Polsatsport.pl. Początek od godziny 12:30.