Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - Joker Świecie. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W 11. kolejce Tauron Ligi Grupa Azoty Chemik Police zmierzy się z Jokerem Świecie. Czy obecne mistrzynie Polski zwyciężą w tym spotkaniu? Relacja na żywo z meczu Grupa Azoty Chemik Police - Joker Świecie na Polsatsport.pl.

Podopieczne Jacka Nawrockiego świetnie spisują się na krajowym podwórku, plasując się po dziewięciu kolejkach na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Wydaje się, że forma podopiecznych trenera Jacka Nawrockiego jest ustabilizowana, a kolejne dobre występy ligowe rozbudzają apetyty nie tylko na zwycięstwa na krajowym podwórku, ale również i europejskim.

 

ZOBACZ TAKŻE: Aleksiej Spiridonow o meczu Rosja - Polska: Problemem tego zespołu jest głowa

 

W środę policzanki bardzo udanie zainaugurowały tegoroczną Ligę Mistrzyń, pokonując w pierwszym meczu Fatum Nyíregyháza. Zwycięstwo w trzech setach jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi spotkaniami, bo obok węgierskiej drużyny w grupie E znalazły się takie zespoły jak: Imoco Volley oraz serbski ŽOK Ub. 

 

Sytuacja w zespole ze Świecia nie prezentuje się tak dobrze, jak jest to u gospodarzy sobotniego meczu. Na dziewięć rozegranych spotkań podopieczne trenera Piotra Mateli odniosły zaledwie dwa zwycięstwa. Joker Świecie z dorobkiem 5 punktów zamyka tabelę Tauron Ligi, przez co na ten moment znajduje się w strefie spadkowej. 

 

Czy policzanki czeka łatwe zwycięstwo? Czy możemy spodziewać się jakiś niespodzianek w tym spotkaniu? 

 

Relacja na żywo z meczu Grupa Azoty Chemik Police - Joker Świecie na Polsatsport.pl. Początek od godziny 19:00. 

PS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie