Kto zaczepiał Grzegorza Łomacza podczas wywiadu? "Jaki człowiek, taki poziom żartu"

Siatkówka
Kto zaczepiał Grzegorza Łomacza podczas wywiadu? "Jaki człowiek, taki poziom żartu"
fot. Cyfrasport
Grzegorz Łomacz nie miał łatwego zadania w trakcie pomeczowego wywiadu.

PGE Skra Bełchatów wygrała 3:0 z Treflem Gdańsk w meczu 9. kolejki PlusLigi. Po zakończeniu spotkania humory dopisywały w szeregach bełchatowian, o czym może świadczyć sytuacja, która miała miejsce podczas wywiadu. Kapitan PGE Skry i MVP meczu był zaczepiany przez tajemniczą postać.

Zanim Łomacz zdążył odpowiedzieć na pierwsze pytanie Jerzego Mielewskiego, napotkał na niespodziewane utrudnienia. Ktoś zaczął szczypać rozgrywającego PGE Skry w nogi, czego nie było widać na nagraniu.

 

Komentator Polsatu Sport postanowił jednak dotrzeć do żartownisia i poprosił Łomacza o sprawdzenie, kto ukrywa się za ścianką. Okazało się, że to jeden z kolegów z zespołu rozgrywającego.

 

- Kacper Piechocki takie ma żarty. Jaki człowiek, taki poziom żartu - powiedział z uśmiechem na ustach Łomacz.

 

Cało zajście wywołało śmiech zarówno Mielewskiego, jak i Łomacza. Po chwili udało się jednak wrócić do poważnej analizy zakończonego spotkania.

 

ZOBACZ TAKŻE: Karol Kłos dostał w nos! Rywal zaatakował, a później żałował (WIDEO)

 

- Było trochę nerwowo w trzecim secie, bo gdańszczanie zaryzykowali zagrywką. Cieszę się jednak, że zachowaliśmy zimną głowę - powiedział kapitan PGE Skry.

 

Jak dotąd ekipa z Bełchatowa radziła sobie ze zmiennym szczęściem. Wygrywała w pięknym stylu mecze z ekipami z czołówki, jak Projekt Warszawa czy Asseco Resovia, by przegrać z beniaminkiem PlusLigi. Wydaje się jednak, że forma PGE Skry powoli zaczyna się stabilizować.

 

- Bardzo dobre mecze przeplataliśmy nie do końca dobrymi, ale cieszę się, że drugi weekend z rzędu zaprezentowaliśmy fajną formę. Mam nadzieję, że będziemy się stabilizować w górnej części tabeli - zakończył Łomacz.

 

PGE Skra wygrała sześć z dziewięciu meczów i ma na koncie 17 punktów.

 

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie