Vital Heynen w nowej roli! Został komentatorem KMŚ siatkarzy

Siatkówka
Vital Heynen w nowej roli! Został komentatorem KMŚ siatkarzy
fot. Cyfrasport

Vital Heynen rozstał się z reprezentacją Polski, ale nie zamierza rozstawać się z siatkówką. Słynny trener wystąpił w roli... komentatora Klubowych Mistrzostw Świata siatkarzy, czym zaskoczył wielu kibiców.

Jak widać, Heynen nie potrafi na długo rozstać się z ukochaną dyscypliną sportu. Jakiś czas temu pisaliśmy o treningach z młodymi adeptami siatkówki, które poprowadził w Niemczech, korzystając z zaproszenia tamtejszego związku.

 

Zobacz także: Vital Heynen wrócił na salę treningową! Prowadził zajęcia z młodymi siatkarzami

 

Teraz przyszedł czas na nowe wyzwania. Heynen nawiązał współpracę z Volleyball World, oficjalnym kanałem Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB). Został jednym z komentatorów meczów Klubowych Mistrzostw Świata siatkarzy, które odbywają się w brazylijskim Betim.

 

 

Wielu kibiców, którzy rozpoznali głos Heynena, było zaskoczonych. Znany z oryginalnego spojrzenia na siatkówkę szkoleniowiec, jako współkomentator podzielił się z sympatykami tej dyscypliny sportu wieloma ciekawymi spostrzeżeniami.

 

W KMŚ 2021 do rozegrania pozostały już tylko decydujące mecze. Transmisja finału Cucine Lube Civitanova – Sada Cruzeiro w nocy z soboty na niedzielę 11/12 grudnia od godziny 0.20 w Polsacie Sport.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie