Gamrot - Ferreira. O której godzinie? Kiedy walka?

Sporty walki
Gamrot - Ferreira. O której godzinie? Kiedy walka?
fot. UFC
Gamrot - Ferreira. O której godzinie? Kiedy walka?

Mateusz Gamrot po raz kolejny zawalczy w UFC. Tym razem rywalem Polaka będzie Diego Ferreira. Kiedy walka Gamrot - Ferreira? O której godzinie Gamrot wyjdzie do klatki?

Przed Gamrotem czwarty występ w najlepszej organizacji MMA na świecie. Dotychczasowy bilans Polaka w UFC to dwie wygrane i jedna porażka - w debiutanckim starciu. Najbliższym rywalem zawodnika klubu Czerwony Smok będzie Diego Ferreira, który w UFC walczy od 2014 roku. W ostatnim czasie Brazylijczyk nie ma najlepszej passy - przegrał dwie walki z rzędu.

 

36-latek w przeszłości mierzył się z tak uznanymi zawodnikami, jak Dustin Poirier czy Anthony Pettis. Wygląda na to, że przed Gamrotem, przynajmniej na papierze, najtrudniejsze wyzwanie w dotychczasowej karierze w MMA.

Kiedy walka Gamrot - Ferreira? O której godzinie?

Kiedy walka Gamrota? Pojedynek Gamrot - Ferreira zaplanowany jest jako drugi, jeśli chodzi o kartę główną UFC Fight Night 199. Polak i Brazylijczyk do klatki wyjdą więc około godziny 1.30 w nocy z soboty na niedzielę. Transmisja gali, podczas której w walce wieczoru zmierzą się Derrick Lewis i Chris Daukaus, w Polsacie Sport od godziny 1.00.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie