Kibice Stali Nysa odwołali działania kibicowskie

Siatkówka
Kibice Stali Nysa odwołali działania kibicowskie
fot. Cyfrasport
Kibice Stali Nysa odwołali działania kibicowskie.

Kibice siatkarskiej Stali Nysa zapowiedzieli odwołanie działań kibicowskich zarówno podczas domowych, jak i wyjazdowych meczów ekipy prowadzonej przez Daniela Plińskiego. Decyzję ogłosił klub kibica nyskiego klubu.

"Począwszy od następnego meczu w Lublinie Klub Kibica Stal Nysa zawiesza do odwołania wszelkie działania kibicowskie. Nie będzie wyjazdów, nie będzie także prowadzony doping w Nysie. Na decyzję tę składa się tragiczna postawa naszych siatkarzy i to właśnie w dużej mierze od nich zależy kiedy doping wróci. Niech pokażą wolę walki, zaangażowanie jak przystało na sportowca! Dla nas kibiców, Stal Nysa to cały świat i chcemy abyście Wy udowodnili, że noszenie koszulki Stali do czegoś zobowiązuje!" - czytamy w oficjalnym komunikacie kibiców.
 

 

Stal w aktualnym sezonie PlusLigi jeszcze nie wygrała. Podopieczni Plińskiego, który zastąpił na stanowisku trenera Krzysztofa Stelmacha, legitymują się bilansem zero wygranych i 12 porażek. W najbliższej kolejce, podczas którego na hali w Nysie nie będzie dopingu, Stal zmierzy się z beniaminkiem LUK Lublin. 
BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie