Polska siatkarka w "drużynie marzeń" KMŚ 2021

Joanna Wołosz wśród najlepszych siatkarek KMŚ 2021.

Siatkarki VakifBanku Stambuł pokonały Proseco Doc Imoco Volley Conegliano 3:2 i po raz czwarty w historii wygrały Klubowe Mistrzostwa Świata. Po rozegranym w Ankarze meczu finałowym wybrano Dream Team turnieju, w którym znalazła się m.in. polska rozgrywająca Joanna Wołosz.

Nagrodę dla najlepszej zawodniczki (MVP) Klubowych Mistrzostw Świata 2021 odebrała Isabelle Haak. 22-letnia szwedzka atakująca wywalczyła w finale 28 punktów dla VakifBanku. Za najlepszą rozgrywającą turnieju uznano Joannę Wołosz z Imoco Volley Conegliano.