TAURON Liga: Natalia Murek podpisała kontrakt z E.Leclerc Moya Radomką Radom

Siatkówka
TAURON Liga: Natalia Murek podpisała kontrakt z E.Leclerc Moya Radomką Radom
Fot. PAP
Natalia Murek

Natalia Murek podpisała kontrakt z E.Leclerc Moya Radomką Radom - poinformował w poniedziałek radomski klub. Utalentowana przyjmująca niedawno opuściła szeregi #VolleyWrocław po ponad czteroletniej przygodzie z wrocławską drużyną.

Mamy dopiero grudzień, tymczasem już jesteśmy świadkami transferowych roszad w siatkarskiej TAURON Lidze. Barwy E.Leclerc Moya Radomki Radom zasiliła 22-letnia Murek. W obecnym sezonie nowa zawodniczka Radomki zdobyła w 11 meczach 153 punkty.


Niedawno Murek rozstała się z #VolleyWrocław, gdzie spędziła aż cztery i pół roku. Warto wspomnieć, że dwa dni wcześniej z klubem współpracę zakończył ojciec Natalii - Dawid Murek, który pracował w #VolleyWrocław jako asystent trenera. Przygoda Murków we Wrocławiu to jednak już przeszłość.


- Po rozwiązaniu kontraktu we Wrocławiu przez Natalię, nie wahaliśmy się ani chwili. Taka siatkarka to duże wzmocnienie dla każdego zespołu i bardzo cieszymy się z tego, że będzie grała właśnie w naszym klubie - powiedział dyrektor klubu Łukasz Kruk.


Radości z ruchu transferowego swojego klubu nie ukrywał także trener Riccardo Marchesi.


- Jestem bardzo zadowolony z tego, że udało nam się pozyskać taką siatkarkę i z optymizmem patrzę na ten transfer. Cieszy mnie to, ze będę mógł mieć szansę pracować z Natalią, bo jej charakter połączony z wysokim poziomem sportowym są gwarantem tego, że Natalia będzie ważną częścią naszej drużyny - powiedział Marchesi.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie