EBL: Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot. Transmisja TV i stream online

Koszykówka
EBL: Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport

Czołowa drużyna Energa Basket Ligi po pierwszej rundzie rozgrywek, Twarde Pierniki Toruń, podejmie uczestnika FIBA Europe Cup, Trefl Sopot. Transmisja meczu Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot w Polsacie Sport Extra.

Zespół trenera Ivicy Skelina dość niespodziewanie przegrał ostatnio z MKS Dąbrowa Górnicza, ale nie zmienia to faktu, że utrzymuje się w czołówce tabeli Energa Basket Ligi. Trefl z kolei gra w kratkę, a niedawno - w bardzo ważnym spotkaniu dla tej drużyny - okazał się lepszy od Legii Warszawa.

 

ZOBACZ TAKŻE: Puchar Polski: Enea Zastal BC Zielona Góra i King Szczecin uzupełniły grono uczestników

 

Roko Rogić i Daniel Amigo dołączyli do ekipy z Torunia po to, aby zastąpić rewelacyjny duet Maurice Watson - Trevor Thompson. Na razie wychodzi im to bardzo dobrze, chociaż jeszcze więcej odpowiedzialności za wynik spadło także na innych graczy. Teraz ciekawie zapowiada się ich starcie z nowym rozgrywającym sopocian - Darrinem Dorseyem oraz znanym z efektownych akcji podkoszowym Joshem Sharmą.

 

W Treflu sporo zależy zwykle od formy reprezentanta Holandii, Yannicka Franke. Rzucający potrafi zdobywać mnóstwo punktów, szczególnie z dystansu. Sporo pracy w obronie będzie czekało więc na Jamesa Eadsa oraz Michała Samsonowicza - szczególnie ten drugi czuje się świetnie w tym elemencie gry. Warto będzie się także przyglądać pojedynkowi doświadczonego Aarona Cela z twardym DeAndre Davisem.

 

Transmisja meczu Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot w Polsacie Sport Extra. Początek od godziny 17:20.

A.J., plk.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie